המאפשרים שלנו

המאפשרים באתר ובקו הפתוח, הם אנשים בעלי התואר "מאפשרים מורשים" מטעם העמותה הישראלית לשיטת העבודה של ביירון קייטי, או מאפשרים מוסמכים מטעם התכנית הבינלאומית של ה-ITW. 

תו מאפשר מוסמך מטעם התכנית הבינלאומית של ה ITW. מאפשרים עם תו ההסמכה, הינם מאפשרים המוסמכים מטעם התכנית הבינלאומית אשר עמדו בכל הדרישות.

certified_facilitator.jpg
Transparent.png

אחרי שקראתי את הספר "לאהוב את מה שיש" לפני יותר מעשור, הבנתי שאני רוצה ללמוד לעבוד עם שיטת "העבודה" (The Work). עברו כמה שנים עד שהשלמתי את מסלול ההכשרה בפתח למחשבה. המשכתי להתפתח עם 'העבודה' וסיימתי את הדרישות להסמכה רשמית מטעם 'העמותה הישראלית לשיטת העבודה' .

Transparent.png

מנהל המרכז לרפואה משלימה-משולבת. זוכה פרס המדען המצטיין בתחום הרפואה המשלימה בישראל לשנת 2010 מטעם החברה הישראלית לרפואה משלימה בהר”י. חבר סגל בחוג לקידום בריאות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת עבודתי בחוג לקידום בריאות באוניברסיטת תל-אביב חוקר את השפעת שיטת העבודה על בריאות וחולי.

Transparent.png

כשהתוודעתי לשיטת ה"עבודה" של ביירון קייטי חשתי תחושת חזרה לבית מוכר, עולמי הפנימי התבהר ונרגע. התחלתי לחקור וללמוד את ה"עבודה" בכל דרך אפשרית וככל שהעמקתי בשיטה, הלכה התמונה והתבהרה עבורי יותר ויותר, סבך המחשבות נפרם בעדינות ונחשפה בפני מציאות חדשה, נטולת סבל, נעימה ונדיבה. חיי השתנו. עברתי הכשרה למתקדמים אצל ד"ר שחר לב ארי, עבדתי עם חולות סרטן ונשאיות BRCA בקבוצות מחקר של בית החולים איכילוב ולימדתי אסירים בכלא חרמון את יסודות השיטה.
אני מלווה אנשים בתהליכי חיבור, העצמה וטיפוח לדרך חיים מלאת תקווה, במהלך המפגשים אנו נוגעים בכל תחומי החיים: זוגיות, ילדים, קריירה, מערכות יחסים, כסף, דכאון, חרדות, פרידות, סכסוכים משפחתיים ועסקיים, הערכה עצמית נמוכה ועוד...
את שיטת "העבודה" אני משלב ככלי מרכזי באותם תהליכים. אני רואה בשיטת "העבודה" כלי משנה חיים, שמתאים לכל מי שמבקש להיפרד מהסבל, המתח והחרדה, לחיות עם עצמו ועם המציאות בשלום ולעדן בהדרגתיות את עולמו הפנימי.
אני מקיים מפגשים ליחידים ולזוגות באופן פרונטלי בקליניקה או דרך סקייפ/טלפון. המפגשים הפרונטליים מתקיימים בקליניקה במרכז תל אביב.

דף הפייסבוק: https://www.facebook.com/NitsanDrorTheWork/