המאפשרים שלנו

המאפשרים באתר ובקו הפתוח, הם אנשים בעלי התואר "מאפשרים מורשים" מטעם העמותה הישראלית לשיטת העבודה של ביירון קייטי, או מאפשרים מוסמכים מטעם התכנית הבינלאומית של ה-ITW. 

תו מאפשר מוסמך מטעם התכנית הבינלאומית של ה ITW. מאפשרים עם תו ההסמכה, הינם מאפשרים המוסמכים מטעם התכנית הבינלאומית אשר עמדו בכל הדרישות.

certified_facilitator.jpg
Transparent.png

אל ביירון קייטי התוודעתי לראשונה בלימודי אימון אישי שעברתי ב2016 זו הייתה מעיין טעימה קטנה...אז לא ידעתי עד כמה תהיה שיטת העבודה משמעותית עבורי...
סיימתי את לימודי NLP ובמהלך הטיפולים והאימונים הרגשתי שחסרים לי עוד כלים כדי לעבור תהליך עמוק בעבודה עם המתאמנים שלי. היה חשוב לי לראות שהמטופל שלי מצליח להשתחרר מהסיפור הקשה שאוחז בו ונפרד מהכאב והסבל שמלווה אותו. באיזשהו שלב נחשפתי לספר של בירון קיטי  "לאהוב את מה שיש " שכבש אותי ומכאן הכל היסטוריה...

Transparent.png

העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008. זמן מה עקבתי מהצד, עד שהחיים הפגישו אותי עם התנסות שביקשה עבודה יותר רצינית - מחלתו ופטירתו של בן זוגי מסרטן. בעקבות כך הצטרפתי לקורס מאפשרים של "פתח למחשבה", למדתי בתכנית השנתית של ד"ר שחר לב ארי, נסעתי ל-2 school for the work, פעם כמשתתפת ופעם כצוות, השתתפתי ב-3 ריטריטים בשוויץ - "being with byron katie"' פעמיים כמתורגמנית לעברית. כעת נמצאת בתהליך ההסמכה הרשמי של ה-BKI, מלמדת במרכז "פתח למחשבה", בעמותת "תעצומות" למתמודדים עם סרטן, מעבירה סדנאות בצורה פרטנית, ועובדת בעמותה הישראלית לשיטת ה"עבודה". ממשיכה לחיות, לנשום, להתמסר לתרגול משנה החיים הזה.

050-8344563
Transparent.png

סיגל רם- מחשבה פוגשת מציאות, 'העבודה' במרחבי החיים
הרעיון לפתיחת מרחב- 'מחשבה פוגשת מציאות' נולד במסע חיי שעבר בשנים האחרונות עליות ומורדות מבחינה בריאותית, קטע את עיסוקיי בעבודת החינוך אותה אני חיה ונושמת מזה 34 שנים משמעותיות, והשפיע על תפקודי במרחבי חיי.
התמודדתי עם מחשבות כואבות ומלחיצות, האמנתי בקיומן במציאות חיי שהשתנתה ורקמתי סביבן סיפורים ורגשות שגרמו לי סבל גדול.